«СҰЛУ СӨЗ, КӨРКЕМ ОЙДЫҢ КЕМЕҢГЕРІ» АТТЫ МЕКТЕП ОҚУШЫЛАРЫНЫҢ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АНЫҚТАЛДЫ

Қазақстанның Халық жазушысы, М.Әуезов атындағы әдеби сыйлықтың, Абай атындағы Мемлекеттік сыйлықтың, «Парасат» орденінің иегері Қабдеш Жұмаділовтың 80 жылдық мерейтойына арналған

«Сұлу сөз, көркем ойдың кемеңгері» атты

мектеп оқушыларының шығармашылық байқауының қорытындысы:

«Тарих тудырған талант» шығарма номинациясы

Бас жүлде-Байсалбай Гүлсезім (Тіркеу № 1516-20)

Жетекшісі: Ахан Жанат (Тіркеу № 1516-04)

І орын-Мүталапов Айшолпан (Тіркеу № 1516-21)

Жетекшісі: Кансейтова Шолпан (Тіркеу № 1516-18)

І орын-Молдабекова Адина (Тіркеу № 1516-22)

Жетекшісі: Бертлеуова К.А (Тіркеу № 1516-23)

ІІ орын-Амангелді Жансая(Тіркеу № 1516-24)

Жетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы (Тіркеу № 1516-25)

ІІ орын-Беркутова Ақерке (Тіркеу № 1516-27)

Жетекшісі: Бердіқожаева Гүлбану Жамбылқызы (Тіркеу № 1516-28)

ІІ орын— Дос Қуат Әмірбекұлы (Тіркеу № 1516-29)

Жетекшісі: Ақдәулетова Алтынай (Тіркеу № 1516-30)

ІІ орын-Насипкалиев Айбол (Тіркеу № 1516-31)

Жетекшісі: Муканова Гулсайра Нурмахамбетова (Тіркеу № 1516-32)

ІІ орын-Қосдәулет Улзана (Тіркеу № 1516-33)

Жетекшісі: Нұрсайынқызы Әйкерім (Тіркеу № 1516-34)

ІІ орын-Арыстан Әмір (Тіркеу № 1516-35)

Жетекшісі: Рамазанова Нұргүл Жакияновна (Тіркеу № 1516-10)

ІІІ орын-Ақиқат Арайлым (Тіркеу № 1516-36)

Жетекшісі: Адрахимова Альфия Аскаровна (Тіркеу № 1516-37)

ІІІ орын— Қасымғалиева Перизат Ерболатқызы (Тіркеу № 1516-38)

Жетекшісі: Жәниева Бибігүл Бағытқызы (Тіркеу № 1516-39)

ІІІ орын-Мырзақұлова Назерке (Тіркеу № 1516-40)

Жетекшісі: Кансейтова Шолпан (Тіркеу № 1516-18)

ІІІ орын— Бекмырза Дана (Тіркеу № 1516-41)

Жетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы (Тіркеу № 1516-25)

Алғыс хат-Жұмаш Жанерке (Тіркеу № 1516-42)

Жетекшісі: Ниязбекова Қарлыға Кенжахунқызы (Тіркеу № 1516-43)

Алғыс хат-Қойшыбаева Саера (Тіркеу № 1516-44)

Жетекшісі: Нұрсайынқызы Әйкерім (Тіркеу № 1516-34)

Алғыс хат-Серік Томирис (Тіркеу № 1516-45)

Жетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы (Тіркеу № 1516-25)

Алғыс хат-Омарова Айнұр (Тіркеу № 1516-46)

Жетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы (Тіркеу № 1516-25)

Алғыс хат-Құрманжан Назерке (Тіркеу № 1516-47)

Жетекшісі: Бертлеуова К.А (Тіркеу № 1516-23)

«Орамды ой, өткір тілдің алдаспаны» ақындық номинациясы

Бас жүлде —Уралбаева Дана(Тіркеу № 1516-01)

Жетекшісі: Нурсеитов Талғат (Тіркеу № 1516-02)

І орын- Байсалбай Гүлсезім (Тіркеу № 1516-03)

Жетекшісі: Ахан Жанат (Тіркеу № 1516-04)

ІІ орын- Қайролла Алина Нұрмұханбетқызы (Тіркеу № 1516-05)

Жетекшісі: Малдыбаева Күләнда Қожаханқызы (Тіркеу № 1516-06)

ІІ орын- Қаблан Аяжан (Тіркеу № 1516-07)

Жетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна (Тіркеу № 1516-08)

ІІІ орын —Алпысбай Қанағат (Тіркеу № 1516-09)

Жетекшісі: Рамазанова Нұргүл Жакияновна (Тіркеу № 1516-10)

ІІІ орын —Нұрлыбай Ақжүніс Жақсылыққызы (Тіркеу № 1516-19)

Жетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна (Тіркеу № 1516-08)

ІІІ орын -Аутов Әділ Айдынұлы (Тіркеу № 1516-11)

Жетекшісі: Жәди Жайна Жәниетқызы (Тіркеу № 1516-12)

ІІІ орын —Айтуғанов Оралған (Тіркеу № 1516-13)

Жетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна (Тіркеу № 1516-08)

Алғыс хат- Ерсанатова Томирис (Тіркеу № 1516-14)

Жетекшісі: (Тіркеу № 1516-15)

Алғыс хат- Тұрман Аида Сенбайқызы (Тіркеу № 1516-16)

Жетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна (Тіркеу № 1516-08)

Алғыс хат- Анарбекқызы Тоғжан (Тіркеу № 1516-17)

Жетекшісі: Қансейтова Шолпан (Тіркеу № 1516-18)

«Жазушы туралы үздік презентация» номинациясы

І орын-Уалгалиева Анел (Тіркеу № 1516-48)

Жетекшісі: Утеулиева Әйгерім Сәденқызы (Тіркеу № 1516-49)

ІІ орын-Қосылханова Сұлухан (Тіркеу № 1516-50)

Жетекшісі: Дуйсенбаева Мөлдір Үсенқызы (Тіркеу № 1516-51)

ІІ орын-Асыбек Бағжан (Тіркеу № 1516-52)

Жетекшісі: Бақбергенова Нұрсила Елубайқызы (Тіркеу № 1516-53)

ІІІ орын-Мінаж Дильназ (Тіркеу № 1516-54)

Жетекшісі: Накеева Құралай Байқожақызы (Тіркеу № 1516-55)

ІІІ орын-Жұмақанов Алибек Талғатұлы (Тіркеу № 1516-56)

Жетекшісі: Ниязбекова Қарлыға Кенжахунқызы (Тіркеу № 1516-43)

ІІІ орын— Керімбаева Әнел Ержанқызы (Тіркеу № 1516-57)

Жетекшісі: Успанова Гульнар Кажиевна (Тіркеу № 1516-58)

ІІІ орын-Момбаев Әділхан (Тіркеу № 1516-59)

Жетекшісі: Түкеева Лунара Мақсатқызы (Тіркеу № 1516-60)

Алғыс хат-Ақиқат Арайлым (Тіркеу № 1516-61)

Жетекшісі: Адрахимова Альфия Аскаровна (Тіркеу № 1516-37)

Алғыс хат-Блаева Жасмина Құдайбергенқызы (Тіркеу № 1516-62)

Жетекшісі: Ниязбекова Қарлыға Кенжахунқызы (Тіркеу № 1516-43)

Алғыс хат-Мырзахан Әдемі (Тіркеу № 1516-63)

Жетекшісі: Утеулиева Әйгерім Сәденқызы (Тіркеу № 1516-49)

«Жазушы шығармаларын жатқа оқу» номинациясы

І орын- Молдағали Муса (Тіркеу № 1516-64)

Жетекшісі: Аманов Нуржигит Бердибекович (Тіркеу № 1516-65)

ІІ орын- Тыныштықова Гүлдана (Тіркеу № 1516-66)

Жетекшісі: Шыныманова Бақытгүл Айтбайқызы (Тіркеу № 1516-67)

ІІ орын-Шаимкулова Аида Жанибекқызы (Тіркеу № 1516-68)

Жетекшісі: Калиева Умитжан Акрамовна(Тіркеу № 1516-69)

ІІІ орын-Ахметов Қасымжомарт (Тіркеу № 1516-70)

Жетекшісі: Тоқсанбаев Дәулет (Тіркеу № 1516-71)

Марапаттарды алу бойынша сұрақтар болса 87029812964, 87471840933 нөміріне хабарласыңыздар.

Comments

So empty here ... leave a comment!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Sidebar